İSİYAD YÖNETİMİNDEN ÖZCAN ŞİMŞEK’E ULUSLARARASI GÖREV İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İSİYAD) yönetiminin aldığı kararla, Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Özcan Şimşek, İSİYAD Dış ilişkiler Teşkilat Başkanı görevine getirilmiştir.

İSİYAD YÖNETİMİNDEN ÖZCAN ŞİMŞEK’E ULUSLARARASI GÖREV

İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İSİYAD) yönetiminin aldığı kararla, Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Özcan Şimşek, İSİYAD Dış ilişkiler Teşkilat Başkanı görevine getirilmiştir.

Yaptığı başarılı hizmetlerle İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneğimize önemli katkılarda bulunan İş İnsanı Özcan Şimşek, yeni bir göreve daha layık görülmüştür.

Aynı zamanda Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz olan Özcan Şimşek, İSİYAD Dış ilişkiler Teşkilat Başkanı görevine atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Özcan Şimşek: “Ülkemizin dış politika öncelikleri çerçevesinde hizmet edeceğim”

İş İnsanı Özcan Şimşek, İSİYAD yönetimine teşekkür ederek şunları söyledi;

“İSİYAD yönetimimizin takdiriyle İSİYAD Dış ilişkiler Teşkilat Başkanlığı görevine başlamış bulunuyorum. Böylesine köklü bir derneğin Dış ilişkiler Teşkilat Başkanı olarak atanmak benim için onurdur. Beni bu göreve layık gören saygıdeğer İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği Genel Başkanı Sayın Cemal Çoban’a ve Yönetim Kuruluna şükranlarımı sunuyorum. Çok değerli üyelerimizle Türkiye’mizin dış politika öncelikleri çerçevesinde ülkemize ve milletimize elimizden gelen hizmeti yapmaya devam edeceğim. Sizlerin desteğiyle bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye gayret edeceğim. Hizmet odaklı, vatandaş odaklı güzel hizmetler yapmaya, güzel eserler bırakmaya çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.”

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*