Tedarik Zincirlerinde Dijitalleşme, Ticarette Riskler ve Fırsatlar Semineri, İstanbul Ticaret Odası Eminönü Merkez Bina’da gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını İTO Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Doğan Salman’ın yaptığı seminer, iki oturumla İSIYAD Adına. Katılım sagladik

Moderatörlüğünü İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat Erdal’ın yaptığı seminerin ilk oturumunda, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Adil Ünal ‘Tedarik Zincirlerinde Performans Değerlendirme Sistemleri’, TeamProcure INC – Associate Partner’den Alper Sağız ‘Dijital Satınalma Çevresi ve Uygulamalar’ ve Sirius Tedarik CVUS Co-Founder & CEO’su Levent Çuhadar ‘Tedarik Zincirlerinde Takip ve İzlenebilirlik’ konu başlıklarıyla katılımcıları bilgilendirdi.

İkinci oturumda ise İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat Erdal ‘Tedarik Zincirlerinde Riskler ve Fırsatlar’, Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. Genel Müdürü Rıza Mehmet Korkmaz ‘Dış Ticaret Riskleri ve Fırsatları’ ve EG -E Consulting Partner – SMMM, BD Gül Saldıraner ‘İklim Riskleri ve Tedarikte AB Düzenlemeleri’ hakkında bilgilendirme sunumu yaptı.

,

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*